Старости Лановецької громади звітували про свою роботу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положення про старосту Лановецької міської ради на першому пленарному засіданні п’ятої сесії міської ради, яке відбулося 9 лютого, про свою роботу за 2021 рік звітували старости.

Звернення громадян, дорожня мережа, благоустрій, вуличне освітлення, реалізація проєктів конкурсу “Громадський бюджет”, співпраця з партнерами (орендарями), культура та багато інших питань піднімали очільники старостинських округів у своїх доповідях.

За словами старост у 2021 році вдалося реалізувати чимало корисних ініціатив. Були частково вирішені питання ремонту, вирівнювання та грейдерування доріг, поточного ремонт електромереж та заміни ламп вуличного освітлення, здійснено благоустрій територій, втілено в життя ряд проєктів, а також у деяких селах налагоджено вивіз твердих побутових відходів.

Окрім цього, старостами заплановано звітування про свою роботу перед жителями старостинського округу.

Детально ознайомитись із письмовими звітами та їх презентаціями можна за посиланням: https://lanmisto.gov.ua/zvity-posadovyh-osib/ у розділі “Звіти сторост”

Вам також може сподобатися...