Розширення можливостей набуття сучасних професійних навичок з виконання робіт з енергоефективності

В рамках Меморандуму між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) та Державним центром зайнятості реалізується проєкт «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» щодо розширення можливостей набуття сучасних професійних навичок з виконання робіт з енергоефективності.

У рамках реалізації проєкту пройти професійне навчання за частковими кваліфікаціями можна в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ за напрямами:

– Ізолювальник з термоізоляції – у Львівському ЦПТО ДСЗ (контактна особа – Ольга Йосипівна (067)8661370) та Харківському ЦПТО ДСЗ (контактна особа – Полуніна Ірина Володимирівна (057)7867160)

– Монтажник віконних та дверних конструкцій – у Рівненському ЦПТО ДСЗ (контактна особа – Ліхачова Раїса Володимирівна (068)5821329), Одеському ЦПТО ДСЗ (контактна особа – Друмова Наталя Сергіївна (063)0797122) та Харківському ЦПТО ДСЗ

– Спеціаліст з монтажу пласких покрівель – в Одеському ЦПТО ДСЗ.

Термін навчання за вказаними напрямами становить 1,5 тижні (60 годин: 24 години теоретичне навчання; 24 години практична підготовка (виробниче навчання на підприємстві); 12 годин самостійна робота). Навчання буде здійснюватися за дуальною формою з можливістю проведення теоретичної підготовки онлайн або офлайн. Після завершення навчання слухачі отримують посвідчення та сертифікат.

Передумовами навчання за програмами є повна або базова загальна середня освіта, професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи.

На курси цільового призначення можуть направлятися зареєстровані безробітні з подальшим працевлаштуванням на заявлену вакансію, а також зайняті або незайняті громадяни за кошти фізичних та юридичних осіб. 

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98-для населення,
2-14-84-для роботодавців)

Вам також може сподобатися...