Актуальні рішення виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради відбулося 7 лютого, яке провів перший заступник міського голови Руслан Задерей.

Першими на порядку денному були розглянуті питання щодо надання одноразових матеріальних допомог. Зокрема 14 300 гривень було виділено особам, які опинилися в складних життєвих обставинах та в зв’язку із хворобою, та одній особі погоджено виплату в розмірі 3 000 гривень на відшкодування середньої вартості проїзду хворому з хронічною нирковою недостатністю для отримання курсів програмного гемодіалізу. Підтримали члени виконкому надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій та особам, які брали участь у виконанні бойових завдань на території інших країн на загальну суму 60 000 гривень.

На засіданні затвердили Порядок організації надання соціальних послуг на території Лановецької міської територіальної громади та погодили розрахунки та тарифи на надання платних соціальних послуг у КУ “Лановецький територіальний центр надання соціальних послуг”.

Начальник служби у справах дітей Тетяна Бельма інформувала про припинення функціонування прийомної сім’ї та про затвердження висновку про можливість зняття дітей з реєстрації місця проживання.

Члени виконавчого комітету схвалили звіт про виконання бюджету міської територіальної громади за 2021 рік та звіт щодо використання коштів та виконання робіт по благоустрою Лановецьким КПпБ.

Окрім цього було затверджено інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, розглянуто питання щодо зміни, присвоєння нумерації об’єкта нерухомого майна та перереєстрацію на квартирному обліку.

Вам також може сподобатися...