За тиждень коронавірусна хвороба активізувалася з більшою силою

В зв’язку із великою кількістю хворих на коронавірусну хворобу 04 лютого у залі засідань міської ради відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник міського голови Анатолій Поцелуєв.

Про стан захворюваності в громаді інформував заступник головного лікаря КНП «Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Василь Дяченко, який зазначив, що за період з 26 січня до 02 лютого було протестовано 711 осіб, з яких виявлено інфікування 279 дорослих та 53 дитини. Станом на 04 лютого на стаціонарному лікуванні перебувають 46 хворих, в тому числі 6 дітей, у реанімаційному відділенні знаходиться 5 осіб.

Дистанційне навчання, яке було запроваджено у всіх закладах загальної середньої освіти з 26 січня, продовжено до 11 лютого 2022 року. Окрім цього комісія рекомендувала керівникам закладів дошкільної освіти призупиняти діяльність в разі відвідування менше як 50% вихованців.

Усі ці заходи спрямовані на попередження та протидію коронавірусної хвороби, тож просимо жителів громади неухильно дотримуватися протиепідемічних приписів.

Вам також може сподобатися...