Співпраця заради розвитку

До Лановецької громади сьогодні із робочим візитом завітали представники програми DOBRE. Зустріч відбулася за участю Лановецького міського голови Романа Казновецького та заступників голови Руслана Задерея, Олега Казмірчука та Анатолія Поцелуєва, фахівця з розвитку громад Тернопільського офісу програми DOBRE Олега Процика та іноземних партнерів – Джерома Сігамані, старшого директора програми DOBRE, та програмного фахівця Ніка Спраута.

Роман Казновецький представив результати співпраці, презентуючи ті проєкти, які вдалося втілити в життя. Зокрема мова йшла про створення простору для мистецьких, соціальних та культурних ініціатив – Культурний центр Єловицьких; покращення послуг з вивозу ТПВ (закуплено 1723 сміттєвих баків для приватних домогосподарств); облаштування молодіжного інклюзивного майданчика «Твій безмежний простір»; організацію та проведення Академії молодіжного лідерства, тренінгів та навчань і т.д.

Під час зустрічі обговорювали також ті інструменти, які в подальшому позитивно б вплинули на співробітництво.

Джером Сігамані висловив вдячність за п’ятирічну співпрацю, зазначивши, що саме завдяки командній роботі Лановецької громади, яку видно в ефективній та успішній реалізації проєктів, і команда DOBRE міцніє та радіє,тож надалі очікуються ще кращі результати.

Гості відвідали Центр надання адміністративних послуг, Лановецьку міську раду, де ознайомилися із організацією роботи.

Співробітництво Лановецької міської ради та програми DOBRE – це важливий досвід та можливість реалізації корисних ініціатив для цілої громади.

Вам також може сподобатися...