Вуличні інсталяції, як вид сучасного мистецтва, на території Лановецької громади

Сучасне мистецтво захоплює, дивує, шокує, дратує, але мало кого залишає байдужим. Художники, дизайнери та митці втілюють свої креативні ідеї, що стають відомими локаціями не лише на місцевому рівні.

Так, протягом 2021 року Лановецька громада збагатилася не одним артоб’єктом, що стали цікавими атракціями для наших жителів. Вуличні інсталяції з’являлися у нас посезонно і більша частина робіт авторства місцевого майстра Олександра Франківа. Відтак, весною він створив пам’ятний знак «Дорога до дому Івана Марчука», влітку унікальну габіонову локацію «Я люблю Ланівці», яка є чи не єдиною в Україні такого типу.

І найновішим витвором Олександра є зимова робота – «Павутина», яка розташована на території місцевого зооботсаду і, за словами автора, символізує жінку, яка 24/7 дбає про те, аби мати гарний вигляд. Тож і не дивно, що на серці є і власне сама павучиха із знаком позовного кольору.

Осінньої пори у нашій громаді ми відкривали знак унікальності нашої мови – «Ї», ініціатором встановлення якого був Юрко Матевощук.

Тож, впевнені, що 2022 рік теж принесе чимало витворів і вуличних інсталяцій, і художніх, і поетичних, адже наша громада багата талановитими та активними жителями.

Вам також може сподобатися...