До уваги жителів Лановецької громади!

За даними МОЗ станом на 20 січня 2022 року Тернопільська область, зокрема і Лановецька громада, перебуває в помаранчевій зоні епідемічної небезпеки, спричиненої коронавірусною хворобою. Нагадаємо, що помаранчева зона є максимально наближеною до червоної, тому закликаємо усіх дотримуватися протиепідемічних заходів та карантинних приписів.

Постановою КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 зі змінами передбачено ряд обмежень саме в помаранчевій зоні. Отож, заборонено:

• перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

• перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу.

Натомість інформуємо, що відвідування закладів харчування, спортивних залів, та закладів, що надають послуги з розміщення, можливе за умови наявності в усіх учасників (відвідувачів) чинного негативного результату тесту на COVID-19, або документа, що підтверджує отримання вакцини.

Заборони жовтої та зеленої зон зберігаються.

Тому, шановні жителі Лановецької громади, закликаємо неухильно дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції та санітарних правил. Будьмо відповідальними за себе і за тих, хто поруч з нами!

Вам також може сподобатися...