Важливі рішення виконавчого комітету

Перше у новому 2022 році засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради відбулося 19 січня під головуванням міського голови Романа Казновецького.

Члени виконкому проголосували про надання одноразових матеріальних допомог жителям громади на лікування та тим, хто опинився в складних життєвих обставинах. Також погодили призначення щомісячної грошової виплати дітям, чиї батьки загинули в зоні проведення АТО/ООС. Було надано матеріальну допомогу особам, які отримують курс програмного гемодіалізу та учасникам бойових дій.

Начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради Оксана Ходанович інформувала про план роботи відділу на поточний 2022 рік, який був затверджений членами виконкому. Окрім цього на засіданні розглядалися ряд питань щодо зміни адресних номерів, видалення зелених насаджень та видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою.

Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни, місце проживання яких зареєстроване на території Лановецької міської територіальної громади інформував головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення Юрій Ярмолюк.

На засідання виконкому також було розглянуто питання щодо влаштування під опіку малолітніх дітей.

Вам також може сподобатися...