Підприємцям із Лановецької громади роз’яснювали податкові нововведення

Про особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій(РРО) та програмних реєстраторів розрахункових операцій(ПРРО) при здійсненні підприємницької діяльності йшлося сьогодні на зустрічі представників державної податкової служби та місцевого бізнесу. Зустріч була ініційована Лановецькою міською радою та відбувалася за участю міського голови Романа Казновецького, який, у своєму вітальному слові зауважив, що активність представників бізнесу в напрямку здобуття корисної та важливої інформації дуже тішить, адже міська рада всіляко підтримує та сприяє розвитку підприємництва у громаді.

Фахівці податкової служби Головного управління ДПС у Тернопільській області Олег Довгошия та Олег Можаровський інформували про ті податкові нововведення, як вступили в дію з 1 січня 2022 року і є обов’язковими для застосування.

Жваве обговорення та конструктивний діалог дали змогу віднайти відповіді на запитання, оскільки тема щодо застосування РРО та ПРРО є новою,

Окрім цього увага підприємців була звернута і на дотримання інших законодавчих актів щодо ведення підприємницької діяльності, зокрема наявності ліцензії для реалізації підакцизних товарів особливо у сільських населених пунктах.

Вам також може сподобатися...