Індустріальний парк у Ланівцях: smart рішення та презентація концепції

В рамках проєкту регіонального розвитку «Мережа індустріальних парків «Західний індустріальний кластер», участь у якому бере і Лановецька громада, сьогодні відбулася робоча зустріч представників міської ради та групи експертів, які презентували свої напрацювання.

Так, міський голова Роман Казновецький презентував громаду, звернувши увагу на наявні ресурси, уже існуючий досвід та перспективи.

Старший проєктний менеджер Офісу реформ при КМУ за напрямком «Інвестиційний клімат та економічне зростання» Артем Сачук зауважив, що Лановецька громада стоїть на початку великого шляху розвитку, адже реалізація проєкту по створенні індустріального парку дасть можливість залучити інвесторів, збільшити податкові надходження та створити оптимальні умови для потужного виробництва саме на Лановеччині.

На зустрічі були також і представники місцевого бізнесу, які висловлювали власні бачення створення майданчику для ведення господарської діяльності вже з власного досвіду.

Андрій Семенюк, директор Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області, акцентував увагу на ті переваги, які є у Лановецькій громаді – логістика, географічне положення, наявні ресурси та кліматичні умови. Учасники зустрічі ознайомилися із концепцією майбутнього індустріального парку «LANIVTSI», його функціональним призначенням, а також спільно напрацювали план подальших дій, який буде спрямовуватися на реалізацію проєкту.

Індустріальний парк для нашої громади – це можливість створити нові робочі місця, залучити інвесторів та удосконалити діючі промислові виробництва.

Вам також може сподобатися...