Інформаційно-консультативний пункт для бізнесу Лановецької міської ради – переможець конкурсу «Кращий інформаційно-консультативний пункт для бізнесу в територіальній громаді області»!

Сьогодні керівництво Тернопільської обласної державної адміністрації привітало кращі інформаційно-консультативні пункти для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області, серед яких і консультативний пункт Лановецької міської територіальної громади.

Отож, за результатами двох етапів переможцем конкурсу, який отримав І місце визначено Інформаційно-консультативний пункт для бізнесу Лановецької міської ради!

Під час урочистостей організатори вручили призерам грамоти та цінні подарунки.

Вітаємо консультанта інформаційно-консультативний пункт для бізнесу Ірину Слободян з перемогою!

До слова в Лановецькій громаді такий пункт діє при центрі надання адміністративних послуг та надає потенційним і діючим підприємцям безкоштовні консультації щодо створення, розвитку та ведення бізнесу. Запрошуємо усіх охочих на консультацію!

Висловлюємо вдячність Тернопільській обласній державній адміністрації та Департаменту економічного розвитку і торгівлі ТОДА за організацію та проведення конкурсу.

Вам також може сподобатися...