Засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради…

Засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради відбулося 23 грудня під головуванням першого заступника міського голови Руслана Задерея. Члени виконкому погодили виплати одноразових матеріальних допомог на лікування в загальній сумі 3 500 грн та допомогу одній особі, яка прийнята на військову службу за контрактом, в розмірі 4 000 грн.

Начальник служби у справах дітей міської ради Тетяна Бельма інформувала про погодження кандидатур дітей, позбавлених батьківського піклування, на влаштування в дитячий будинок сімейного типу та щодо надання статусу дітям, позбавлених батьківського піклування. За результатами доповіді були прийняті відповідні рішення.

На засіданні розглядалися питання щодо перереєстрації та зняття з квартирного обліку, надання соціальних послуг та омолодження, видалення зелених насаджень.

Члени виконавчого комітету заслухали підсумки роботи із зверненнями громадян за 2021 рік. Зокрема мова йшла, що з початку року через ЦНАП та віддалені робочі місця, що є у старостинських округах, було опрацьовано 20 478 звернень, більша частина яких стосувалися аграрної політики, соціального захисту та комунального господарства.

Затвердили на засіданні і кошторисні розрахунки вартості об’єктів будівництва вуличного освітлення в селах Буглів, Соколівка, Плиска, Ванжулів, Жуківці та Коржківці.

Окрім цього члени виконкому затвердили організаційно-методичні вказівки щодо навчання працівників та непрацюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях, погодили звіт комунального підприємства по благоустрою щодо використання коштів та виконання робіт. Члени виконкому розглянули ряд питань щодо змін нумерації об’єкта нерухомого майна та надали дозвіл на порушення об’єкта благоустрою території загального користування.

Вам також може сподобатися...