З метою зменшення дебіторської заборгованості…

З метою зменшення дебіторської заборгованості Лановецьким комунальним підприємством по благоустрою проводиться претензійно-позовна робота з боржниками по оплаті за житлово-комунальні послуги. Працівниками комунальної установи надсилаються листи-попередження про наявність боргу безпосередньо за місцем проживання боржника із зазначенням суми та наслідків, які настануть в разі несплати. Також застосовується практика розстрочення заборгованості шляхом укладення договорів про реструктуризацію боргу.

У разі непогашення заборгованості комунальним підприємством здійснюється підготовка матеріалів справи для передачі до суду та в державну виконавчу службу.

Так, в період з липня до грудня 2021 року було подано 25 позовних заяв до суду, за якими були прийняті рішення:

  • 11 боржників оплатили борг до набрання законної сили судового наказу;
  • судові накази решти боржників були передані до державної виконавчої служби для відкриття виконавчого провадження.

До заборгованості включено витрати судового збору в розмірі 227,00 грн, який повинні оплатити боржники.

Варто зазначити, що ведення претензійно-позовної роботи із боржниками не є єдиним способом комунікації Лановецького КПпБ зі споживачами щодо погашення заборгованості за надані послуги. Крім цього, працівниками підприємства готуються відповіді на численні звернення громадян, надаються консультації в телефонному режимі з питань сплати заборгованості.

Тому просимо споживачів вчасно оплачувати послуги комунального підприємства.

Вам також може сподобатися...