Важливі рішення чергового пленарного засідання сесії

Вчора, 17 грудня, відбулося V пленарне засідання четвертої сесії Лановецької міської ради. Варто зауважити, що рідко коли усьому депутатському корпусу вдається зібратися на засідання, проте цього разу 26 депутатів на чолі з міським головою Романом Казновецьким зібралися для вирішення важливих питань та були одноголосними у прийнятті рішень.

На порядку денному — ухвалення ряду цільових програм. Зокрема, депутати ухвалили міську програму допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу та виконання заходів з мобілізації в 2022-2024 роках, Програму надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку, які проживають на території Лановецької громади і Програму фінансової підтримки КНП «Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2022-2024 роки.

Зокрема, затверджено Програму соціально-економічного розвитку Лановецької громади на 2022 рік, яку попередньо було схвалено на засіданні виконавчого комітету.

Питання про Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на території Лановецької міської ради на 2022-2024 роки порушила секретар міської ради Вікторія Хомʼяк. Для посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом сплати аліментів держава впроваджує ефективні програми такого типу.

Рішенням сесії затверджено Програму місцевого економічного розвитку громади та План дій з її впровадження. Головна мета Програми – це підтримка підприємницької діяльності, її стимулювання, залучення інвестицій та розвиток трудових ресурсів.

Слухали депутати звіти про роботу відділу ОКОЗСП та КУ «Музей Івана Марчука», у яких керівники поділилися успіхами та викликами, що постали перед освітніми та культурними закладами у 2021 році.

Окрім того, розглянуто питання про передачу в оренду частини об’єктів нерухомого майна комунальної власності міської ради та 118 земельних питання.

Вам також може сподобатися...