Найактуальніші рішення чергового засідання виконкому

У міській раді сьогодні, 08 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

Першим на порядку денному стояло питання про надання матеріальної допомоги. 2 000 грн виділили цього місяця учасникам АТО/ООС, 4 000 грн — особам, які прийняті на військову службу за контрактом, 1 000 грн — особі, які брала участь у виконанні бойових завдань на території інших країн, 6 100 грн — мешканцям громади, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також 10 000 грн виділили для підтримки та стимулювання інтелектуальної та творчо обдарованої молоді.

Одним із найважливіших було питання щодо схвалення проєкту бюджету міської територіальної громади на 2022 рік.

Затверджено тарифи на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення в Лановецькій громаді.

Прийнято рішення щодо святкування новорічних та різдвяних свят на території міської ради. Заходи із нагоди відкриття різдвяної шопки та головної ялинки відбудуться 17 грудня 2019 року о 15:30 год на території Лановецького зооботанічного саду. До того ж у період з 17 по 19 грудня в зооботсаді працюватиме Резиденція Св. Миколая та святкова ярмарка.

Також рішенням виконавчого комітету затверджено види громадських робіт та склад і положення про міську координаційну раду з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми.

Окрім цього, виконавчий комітет розглянув питання про надання дозволу на розміщення технічних засобів телекомунікацій, надання соціальних послуг, зміну адресних номерів, реєстрацію та перереєстрацію на квартирному обліку тощо.

Вам також може сподобатися...