Мужніх та вольових захисників Лановеччини вітали з Днем Збройних Сил України

Словами вдячності, квітами, піснями та грамотами сьогодні вітали волонтерів та захисників Лановеччини у Культурному центрі Єловицьких, де відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України. Міський голова Роман Казновецький у своєму вітальному слові висловив щиру подяку волонтерам за їх безкорисливу, однак дуже важливу місію – допомагати іншим. Тож, грамотами Лановецької міської ради нагороджено громадську діячку Марію Романчук та військового капелана о. Олександра Копійковського за значний внесок у волонтерську діяльність.

Окремі слова шани та вдячності звучали військовослужбовцям та усім, хто дотичний до Збройних Сил України, хто жертвує своє здоров’я, життя заради святого обов’язку – захисту своєї Вітчизни. Відзнаками Лановецької міської ради за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України були нагороджені підполковник запасу ЗСУ Віктор Казмірчук, старший сержант Андрій Кузьменюк, солдат Юрій Мосейко та головний спеціаліст другого відділу Кременецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Тернопільській області Валентина Осипчук.

Святкове привітання звучало і від солістів та колективів Лановецького будинку культури, а також зразкового художнього ансамблю «Ольвія».

Після святкових заходів міський голова Роман Казновецький та військовий комісар Лановецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Тернопільської області Віталій Олійник поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Борцям за волю України» та на могили героїв Лановеччини – Василя Борисевича та Юрія Коваля. Лановецька громада завжди з особливою шаною згадує про своїх вірних синів та дочок, які тримають мирне небо над кожним з нас. Тож, дякуємо за службу!

Вам також може сподобатися...