На Лановеччині шукають роботу 13 осіб з інвалідністю

Третього грудня ми щороку відзначаємо Міжнародний день осіб з інвалідністю. У місцевому підрозділі служби зайнятості таким особам сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.

З початку цього року послугами служби зайнятості в районній філії скористались 38 безробітних осіб з інвалідністю; 8 – працевлаштовані, з них – 1 з компенсацією витрат роботодавцям єдиного соціального внеску; 2 – проходили професійне навчання, закінчили навчання та працюють.

Для 13 безробітних згаданої категорії продовжується пошук підходящої роботи, усі отримують допомогу по безробіттю.

На сьогодні роботодавці області пропонують роботу для 53 осіб з інвалідністю. Найбільше таких вакансій зареєстровано у м. Тернополі та Тернопільському районі – 36 вакансій. Своїм працівникам роботодавці готові платити до 9,4 тис. грн. Найбільша потреба в контролерах з енергонагляду ( в т.ч. є робоче місце в м.Ланівці), слюсарях з рухомого складу, продавцях та водіях автотранспортних засобів.

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98-для населення,
2-14-84-для роботодавців)

Вам також може сподобатися...