Важливі рішення чергової сесії міської ради

Вчора, 24 листопада, у залі засідань міської ради відбулося IV пленарне засідання 4 сесії, на розгляд якого було винесено понад дві сотні питань.

Зокрема, було затверджено Програму з благоустрою та поводження з твердими побутовими відходами на території Лановецької міської ради на 2022-2025 роки та Концепцію розвитку цифрових компетентностей жителів громади, що дасть можливість підвищити рівень доступності до державних послуг, зменшить ризики небезпек під час користування Інтернетом. Заступник міського голови Олег Казмірчук інформував про співробітництво Лановецької та Збаразької громад в сфері державної реєстрації фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб та громадських формувань. Внесено зміни до рішення щодо надання дозволу Лановецькому комунальному підприємству по благоустрою на укладання договору фінансового лізингу на придбання техніки.

Підтримали депутати міської ради і розширення переліку послуг, які надаються через ЦНАП. Неля Салецька, начальник фінансового відділу, інформувала про фінансові питання, зокрема затверджено звіт про виконання бюджету міської територіальної громади за 9 місяців поточного року та внесено зміни до бюджету на 2021 рік.

Окрім цього депутатам було представлено звіт про роботу комунального некомерційного підприємства «Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Головний лікар первинної ланки медицини Людмила Рудніцька повідомила про ті позитивні зміни, які відбулися в закладі за останній рік, що дало можливість закладу стати самодостатніми, відкрити лабораторний кабінет, кімнату огляду для людей з інвалідністю, відремонтувати кабінети лікарів. Тобто, зроблено усе для того, щоб жителям громади надавалася якісна, доступна та кваліфікована допомога.

На сесії було також розглянуто ряд земельних питань.

Вам також може сподобатися...