Шановні депутати Лановецької громади!

До депутатського корпусу Лановецької міської ради 8-го скликання було обрано 26 депутатів – представників багатотисячної громади, які покликані відстоювати інтереси жителів Лановеччини та слідувати своїй присязі. Тим паче, що ст. 18 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» говорить, що депутат зобов’язаний (!) брати участь у роботі ради, постійних комісій та інших її органів, до складу яких він входить та всебічно сприяти виконанню їх рішень.

Відтак, вже довгий час окремі депутати не з’являються на пленарні засідання, чим унеможливлюють прийняття важливих рішень. Зокрема мова йде про відведення земельних ділянок жителям чи то для будівництва та обслуговування житлового будинку, чи то для ведення особистого земельного господарства, чи то для будівництва індивідуальних гаражів. Адже відповідно до ч.2 ст. 59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» ці рішення приймаються не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради.

Тому, закликаємо усіх депутатів Лановецької міської ради з відповідальністю та повагою ставитися і до колег, і до мешканців громади, і до свого обов’язку як депутата.

Поіменне голосування IV пленарного засідання 4 сесії міської ради

Рейтинг активності депутатів Лановецької міської ради 8-го скликання

Вам також може сподобатися...