Державна інвентаризація земельних ділянок

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення державної інвентаризації земельних ділянок в межах Шумської територіальної громади, Великодедеркальської територіальної громади, Борсуківської територіальної громади, Збаразької територіальної громади, Лановецької територіальної громади.

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» (м. Хмельницький), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель лісогосподарського та сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Шумської, Великодедеркальської, Борсуківської, Збаразької та Лановецької територіальних громад у відповідності з Договором про надання послуг №1/19-21 від 09.11.2021р., укладеного з Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області.

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» буде здійснювати погодження меж суміжних землекористувачів (землевласників) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землекористувачів (землевласників) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресами розташування відповідних сільських рад.

26 листопада 2021 р.

09:00 – Борсуківська територіальна громада;

10:00 – Великодедеркальська територіальна громада;

11:00 – Лановецька територіальна громада;

12:00 – Шумська територіальна громада;

14:00 – Збаразька територіальна громада.

У разі відсутності суміжних землекористувачів (землевласників) для погодження документацій, відповідно до Наказу Держкомзему України №376 від 18.05.2010 р. «Про затвердження інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками» зі змінами та доповненнями, межі вважаються погодженими.

Телефон для отримання додаткової інформації

та правової допомоги: 097-268-97-60

Електронна пошта (email): renesans.groups@gmail.com

Вам також може сподобатися...