Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбулося…

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбулося сьогодні, 10 листопада, під головуванням міського голови Романа Казновецького. Про стан захворюваності на COVID-19 у громаді інформував в.о. головного лікаря КНП «Лановецька міська лікарня» Олег Богатюк, зазначивши, що ситуація з коронавірусною хворобою погіршується, кількість хворих зростає, тому вакцинація залишається і надалі надійним та дієвим профілактичним методом запобігання поширення хвороби.

На засіданні розглянули 23 питання. Члени виконавчого комітету проголосували за надання одноразових матеріальних допомог жителям громади, які опинилися в складних життєвих обставинах – 10 800 грн.; учасникам АТО/ООС – 2 000 грн.; одній особі погоджено виплату 3 000 на відшкодування середньої вартості проїзду хворому з хронічною нирковою недостатністю для отримання курсів програмного гемодіалізу. Було затверджено попередні висновки стосовно відповідності інтересам та потребам Лановецької міської територіальної громади та пропозиції міського голови щодо ініціювання співробітництва Лановецької та Збаразької міських територіальних громад в питанні реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Окрім цього, було схвалено звіт про виконання бюджету міської територіальної громади за 9 місяців поточного року, надано дозвіл на укладання договору оренди земельної ділянки від імені малолітньої дитини, розробки схеми організації дорожнього руху з метою визначення стоянки для таксі. Членами виконавчого комітету внесено зміни до складу комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та комісії з питань евакуації на території Лановецької міської ради. Також було погоджено надання соціальних послуг жителю громади, прийнято рішення щодо зміни адресних номерів та видалення зелених насаджень.

Вам також може сподобатися...