Шановна громадо!

Відповідно до Указу Президента від 30.12.2013 року № 717/2013 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури та мистецтва в Україні» щороку 9 листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Роль української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості важко переоцінити, адже саме з піснею, в яку вкладали історичний сенс та душу, йшли в бій і козаки, і воїни УПА, і сучасні військовослужбовці. Українська культура – одна з небагатьох, яка не просто зуміла вистояти під натиском різноманітних впливів, а й зберегла свою самобутність та автентичність. Тому усі, хто причетний до збереження, розвитку та популяризації української культури, заслуговують особливих слів вдячності за самовіддану творчу працю. Вагомий внесок у відродження національної культури належить творчим колективам, майстрам народного мистецтва та аматорам, які гідно проносять через роки культурну нішу, зокрема і Лановеччини.

Тож у цей день, день вашого професійного свята, прийміть щирі слова вітань та побажань добра, злагоди та миру. Нехай щиро та гучно дзвенить ваша пісня, нехай кожен день дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Вірю, що саме завдяки вашій душевності та професіоналізму, галузь культури Лановецької громади процвітатиме.

Щиро – міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...