Посилення карантинних заходів у громаді

Сьогодні, 03 листопада 2021 року, у залі засідань Лановецької міської ради відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на чолі з міським головою Романом Казновецьким.

На порядку денному питання про посилення карантинних обмежень, аналіз пожежної та техногенної безпеки на території громади та продовження карантину в Лановецькому територіальному центрі надання соціальних послуг.

Так, у зв’язку із зростанням кількості захворювань на респіраторну хворобу COVID-19 та смертності від неї, відповідно до Постанови КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 на території Лановецької громади посилюються карантинні обмеження.

Зокрема, мова йде про можливість відвідування закладів сфери обслуговування, установ та організацій усіх форм власності особами, які мають документ, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 або негативний результат ПЛР-тесту (не більш як за 72 год) чи експрес-тесту на антиген (не більш як за 48 год); посилення роботи мобільних груп Нацполіції, Держпродспоживслужби та міської ради; дотримання маскового режиму та соціальної дистанції у громадському транспорті, закладах, установах та організаціях усіх форм власності; розміщення на вході суб’єктами господарської діяльності інформаційних матеріалів із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів, з розрахунку 1 людина на 10 кв. м площі.

Вищезазначені обмеження вступають у силу з 04 листопада 2021 року.

Вам також може сподобатися...