Рішення чергового засідання сесії міської ради

27 жовтня у Культурному центрі Єловицьких відбулося третє пленарне засідання четвертої сесії Лановецької міської ради на чолі з міським головою Романом Казновецьким. На порядку денному стояло 297 питань, з них 277 — земельних.

Депутатами затверджено Програму сприяння Кременецькому МРВ УСБУ в Тернопільській області у протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на території Лановецької громади на 2021-2025 роки, Програму підтримки органів виконавчої влади на 2021 рік та міську програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року.

Прийнято рішення про створення і розробку детального плану території під розміщення Індустріального парку «LANIVTSI» по вулиці Вишнівецькій. У майбутньому на облаштованій технологічною інфраструктурою території учасники індустріального парку зможуть здійснювати господарську діяльність у сфері промислового виробництва, науково-дослідну діяльність, діяльність у сфері інформації і телекомунікацій.

Також розглянуто питання про внесення змін до рішень міської ради, затвердження Договору про передачу міжбюджетного трансферту із Борсуківського сільського бюджету до бюджету Лановецької міської територіальної громади на 2021 рік, внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2021 рік та інші.

Вам також може сподобатися...