“Козацька держава – наша гордість і слава!”

Саме під таким девізом пройшов святковий концерт для захисників та захисниць України у Культурному центрі Єловицьких.

На урочистому святі були присутні воїни АТО/ООС, військовослужбовці, представники влади, учнівська молодь та громадськість.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник міського голови Анатолій Поцелуєв та секретар міської ради Вікторія Хом’як.

Подяками Лановецької міської ради відзначили: Ірину Березій, Вікторію Герасимюк, Ларису Півоварчук, Сергія Трофимчука, Сергія Лисака, Сергія Сагана, Віталія Олійника, Анатолія Шпака, Віталія Глушка, Юрія Гринчука, Олега Талабана, Олега Туревича та Михайла Усара.

“Ми усі в якісь мірі є захисниками та захисницями своєї країни, хтось захищає її зі зброєю у руках, а хтось своїм розумом та уміннями”, — наголосив Анатолій Поцелуєв.

На знак поваги перед пам’яттю і подвигом славних синів України всі присутні вшанували їх хвилиною мовчання.

Кожен народ оспівує свою землю, захищає і славить свою країну. Тож і сьогодні зі святкової сцени звучало чимало пісень про мужність, відвагу та любов до рідної України у виконанні місцевих солістів, дуетів та колективів від яких просто перехоплювало подих.

На жаль уже близько трьох сотень років вирішується доля і майбутнє України, але ми знаємо, що ми – єдині і Сонце слави України не вмре доки є ті, хто словом чи ділом захищає недоторканість та суверенітет нашої держави!

Вам також може сподобатися...