Боротьба з нелегальним обігом підакцизних товарів

Сьогодні, 12 жовтня, у залі засідань Лановецької міської ради відбулося засідання робочої групи з посилення боротьби з нелегалізованим обігом алкогольних напоїв та тютюнових виробів на чолі зі заступником міського голови Олегом Казмірчуком.

Щодо провадження господарської діяльності без одержання ліцензії або порушення умов ліцензування на продаж акцизних товарів та системи застосування штрафних санкцій до суб’єктів господарської діяльності інформував членів робочої групи т.в.о. начальника сектору превенції патрульної комісії ВП№2(м.Ланівці) Кременецького районного ВП ГУНП в Тернопільській області Віталій Котульський.

Також з доповіддю про внесені зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів / електронних розрахункових документів на засіданні виступив начальник Лановецької ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області Володимир Горощук.

“Наказом Міністерства фінансів України №329 внесено зміни згідно яких починаючи з 01.10.2021 року усі підприємці зобов’язані вказувати у фіскальному чекові цифрове значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої. Також податківці звертають увагу, що для підакцизної групи товарів встановлено особливий режим програмування, який не передбачає можливості використовувати назву однорідної групи, а вимагає зазначати в чеках РРО та/або ПРРО, які супроводжують продаж таких товарів, саме найменування конкретної одиниці підакцизного товару з обов’язковим відображенням в чеках, окрім найменування, їх УКТ ЗЕД, ціни, кількості та реквізитів марки акцизного податку методом введення або сканування штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої”, — зазначив Володимир Горощук.

Вам також може сподобатися...