Семінар для підприємців Лановецької громади

08 жовтня 2021 року у Культурному центрі Єловицьких проведено семінар для представників бізнесу щодо актуальних питань законодавства про працю.

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач та т.в.о. начальника сектору превенції патрульної поліції ВП№2(м. Ланівці) Кременецького районного ВП ГУНП в Тернопільській області, майор поліції Віталій Котульський надали детальну інформацію про порядок оформлення трудових відносин, строки виплати заробітної плати, дотримання мінімальних державних гарантій, встановлених державою. Роботодавцям, які взяли участь у семінарі, було роз’яснено про їх обов’язки щодо створення належних умов праці, дотримання трудових прав найманих працівників.

Також підприємцям було наголошено, що заробітна плата має виплачуватися офіційно не рідше двох разів на місяць, у розмірі, не меншому за рівень мінімальної заробітної плати, встановленої державою та нарахування індексації.

Крім того, Любов Пугач нагадала суб’єктам підприємницької діяльності про заходи контролю за додержанням законодавства про працю та штрафні санкції у разі його порушення.

По закінченню семінару всі бажаючи мали змогу поставити запитання та отримати вичерпні відповіді.

Вам також може сподобатися...