Засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 06 жовтня 2021 року, відбулося засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради на чолі з заступником міського голови Русланом Задереєм.

Першим на порядку денному стояло питання про надання матеріальної допомоги. Так, 3 800 грн виділено трьом мешканцям громади, які перебувають у складних життєвих обставинах та 3000 грн на відшкодування середньої вартості проїзду хворому з хронічною нирковою недостатністю для отримання курсів програмного гемодіалізу.

Рішенням виконавчого комітету затверджено Положення про комісію з питань захисту прав дитини та Положення про опікунську раду у новій редакції.

Про встановлення тарифу на теплову енергію та її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, які фінансуються з державного чи місцевого бюджету інформувала головний спеціаліст юридичного відділу міської ради Наталія Басок.

Також розглянуто ряд інших питань: про поділ об’єкта нерухомості як відокремлених об’єктів нерухомого майна і присвоєння адресних номерів, внесення змін до інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг та інші.

Вам також може сподобатися...