В середу, 29 вересня, у Культурному центрі Єловицьких…

В середу, 29 вересня, у Культурному центрі Єловицьких приймали делегацію з німецького міста Лінгена співпраця з яким триває ось уже 30 років.

Під час зустрічі староста старостинського округу сіл Юськівці, Краснолука Анна Усік розповіла про проєкти, які вдалося реалізувати в рамках співробітництва.

“Все розпочиналося з малого — гуманітарної допомоги жителям села, але з часом перейшло у більші економічні проєкти — підтримка сільської амбулаторії і школи. За роки спільної роботи у школі вдалося відремонтувати дах, вбиральні, кухню, замінити вікна і опалення та багато інших немало важливих справ”, — зазначила Анна Усік.

Також міський голова Роман Казновецький висловив слова вдячності німецьким гостям за вагомий внесок у розвиток Лановецької громади та вручив подяку керівнику організації “Коло друзів України” Гінрікусу Уде.

Окрім цього, в рамках діалогу регіональний координатор проєкту “Муніципальні партнерства з Україною” Сервісної служби “Міста в Єдиному Світі” у Західній Україні Ірина Іваськевич виступила з доповіддю, у якій детально розповіла про проєкт, можливість створення нового та консолідація існуючого партнерства, нові інструменти підтримки українсько-німецьких партнерств, розробка спільних проектних ідей, які б сприяли сталому розвитку громади.

Вам також може сподобатися...