Свято у селі Юськівці

26 вересня село Юськівці гучно і весело святкувало свій 476 День народження. На захід зібралося чимало люду — це діти, молодь, дорослі, пенсіонери, а також жителі сусідніх сіл.

Свято проходило у самому центрі села — біля Будинку культури. На гостей чекали святкова сцена, польова кухня, атракціони для дітей, шоу мильних бульбашок, святкова ярмарка та фотозона.

З цієї нагоди на свято завітали міський голова Роман Казновецький, настоятель церкви “Вознесіння” Ігор Кіт, представник агропромхолдингу “Астарта” Ігор Гуменний, директор ФГ “Нове життя” Ярослав Вигонний та представник ТзОВ «Радивилівмолоко» Марія Шибиста.

Позитивного настрою жителям та гостям села додав святковий концерт в якому взяли участь учні Юськовецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів і місцеві артисти Юськовецького будинку культури.

Завершився захід святковою дискотекою від гурту “Family”, яка тривала до півночі та феєрверком, що освітив щасливі обличчя присутніх. Усі хто завітав на свято отримали заряд бадьорості та емоцій на довгий час.

Вам також може сподобатися...