МАСШТАБНА ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ

Лановецька дільниця регіонального офісу водних ресурсів (РОВР) у Тернопільській області долучилися до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Доручення голови обласної державної адміністрації номер 77/07.02-03 від 13.09.2021 р. у проведенні акції “Міжнародний день чистих берегів”.

Міжнародний день чистих берегів проводиться у треті вихідні вересня і проходить по усьому світу. Зокрема цього дня проводяться акції на узбережжях річок, водойм, морів, океанів з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Колектив Лановецької дільниці РОВР у Тернопільській області не залишився осторонь і провів екологічну акцію з прибирання узбережжя річок Горинь, Буглівка, ставків у м. Ланівці із залученням працівників Лановецької міської ради, Лановецького КПпБ, Лановецького лісництва ДП “Кременецький лісгосп”, Відділу соціального забезпечення номер 2 управління соціального захисту населення Кременецької РДА та небайдужих громадян. Учасники акції збирали побутові відходи, які посортовано і відправлено на переробку.

Результатом є очищення прибережної зони водних об’єктів від сміття, залучення молоді та населення до екологічної акції, підвищення екологічної культури спрямованої на збереження водних ресурсів для майбутніх поколінь!!!

Вам також може сподобатися...