Підсумки засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


15 вересня 2021 року у Лановецькій міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному – питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери та інфраструктури Лановецької міської ради до роботи в осінньо-зимовий період, забезпечення пожежної безпеки закладів освіти Лановецької громади та утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання і організація облаштування природних водоймищ під’їздами з твердим покриттям для забору води пожежним автомобілям.

Разом з тим, членами комісії затверджено перспективну мережу розвитку місцевої пожежної охорони Лановецької міської територіальної громади.

Про стан захворюваності на СОVID-19 населення Лановецької громади інформувала головний лікар комунального некомерційного підприємства «Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Рудніцька. Також вона зазначила, що вакцинація населення продовжується на базі Лановецького міського центру первинної медико-санітарної допомоги по вул. Шевченка 30, м. Ланівці, каб. №1 за графіком роботи: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 14:00 год, субота-неділя з 09:00 до 12:00 год.

Вам також може сподобатися...