Стартував прийом заявок на участь у 5-й хвилі програми Акселерації Проєкту GCIP Ukraine

Конкурс проводиться в рамках Проєкту UNIDO/GEF «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні», а його фіналісти мають можливість отримати до 15 000 $ (Національний переможець – 15 000 $, переможці в окремих номінаціях до 10 000 $) для розвитку стартап-проєкту, навчання в Бізнес академії, менторинг від провідних міжнародних та національних експертів, підтримку у пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей. Дедлайн – 30 вересня 2021 року.
Умови участі:
До участі у конкурсі стартап-проектів запрошуються малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.
Подані стартап-проекти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.
Інноваційна розробка може представляти собою продукт, технологію, методологічний підхід, програмне забезпечення, дизайн проект. Стартап-проекти не мають бути проектами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.
Потенційні півфіналісти мають бути готові пройти 3 модулі навчання в Бізнес Академії GCIP Ukraine, працювати над реалізацією проекту та презентувати проект потенційним інвесторам та партнерам.
Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті проекту у розділі “ Аплікаційна анкета“ https://gcipukraine.com/akseleraciya/forma-zayavki/
Дедлайн – 30 вересня 2021 року (включно).
Детальніше про програму можна дізнатись у розділі “Акселерація” на сайті проєкту https://gcipukraine.com/

Вам також може сподобатися...