Сесія міської ради: які рішення прийнято?

Сьогодні, 10 вересня 2021 року, відбулося перше пленарне засідання четвертої сесії Лановецької міської ради на чолі з міським головою Романом Казновецьким.

Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності відділення поліції №2 (м. Ланівці) Кременецького районного відділу поліції ГУНП в Тернопільській області на території Лановецької міської ради інформував заступник начальника відділення поліції Ігор Гуральський.

На пленарному засіданні сесії затверджено Програму підвищення рівня надання адміністративних та інформаційних послуг платникам податків Лановецької ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області на 2021- 2025 роки, Комплексну програму розвитку та фінансової підтримки житлово – комунального господарства Лановецької міської територіальної громади на 2021-2025 роки та Положення про цільовий фонд розвитку та підтримки соціально-культурної інфраструктури населених пунктів Лановецької міської ради.

Також внесено зміни до Програми соціально-економічного розвитку Лановецької міської територіальної громади на 2021 рік», Програми удосконалення надання соціальної допомоги на 2021-2022 роки, Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Лановецька міська лікарня» на 2021-2024 роки та Переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП Лановецької міської ради. Відтепер через ЦНАП можна отримати витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Про прогноз бюджету громади на 2022-2024 роки і внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2021 рік інформувала начальник фінансового відділу Неля Салецька.

Окрім цього, розглянуто ряд інших питань, серед яких 272 земельних.

Вам також може сподобатися...