Святкування Дня підприємця України

Сьогодні, 06 вересня, у Культурному центрі Єловицьких відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди Дня підприємця. Згідно з Указом Президента України, у нашій державі це свято відзначається у першу неділю вересня.
Міський голова Роман Казновецький привітав та відзначив подяками за активну підприємницьку діяльність, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Лановецької міської територіальної громади та з нагоди відзначення Дня підприємця: Андрія Воронюка, Віктора Уніча, Юрія Примаса, Інну Рижак, Олександра Стецюка, Валерія Собчука.
Також з вітальними словами до присутніх звернулися начальник Лановецької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Тернопільській області Володимир Горощук та директор Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Світлана Філюк, які відзначили подяками Василя Олеськіва, Віталія Коломійчука, Ларису Городнічу, Людмилу Ведяшкіну, Інну Ярмолюк.
Після урочистої частини відбувся святковий концерт в якому місцеві творчі колективи та солісти вражали своїми талантами та подарували гарний настрій всім присутнім.

Вам також може сподобатися...