Новий крок у розвитку громади

07 вересня 2021 року у Лановецькій громаді в м. Ланівці відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг — ЦНАП, головною метою якого є поліпшення якості надання адмінпослуг, включаючи підвищення рівня комфортності обслуговування заявників, їх інформування та консультування.

Партнерами нашої громади зі створення Центру стали: Міністерство соціальної політики України, Міністерство розвитку громад та територій України, Міністерство цифрової трансформації України та Програма ЄС ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

На церемонію відкриття завітали голова Тернопільської обласної адміністрації Володимир Труш, заступник міністра розвитку громад та територій України Вячеслав Негода, представник Міністерства цифрової трансформації України Максим Балабко, які звернулися до мешканців з привітальною промовою. Також захід відвідали керівники суб’єктів надання адміністративних послуг (СНАП) Лановецької громади.

З вітальним словом до присутніх звернувся і міський голова Роман Казновецький

“Мене тішить, що Лановецька громада розбудовується завдяки підтримці різних ланок органів виконавчої влади і разом з тим розвивається наша держава. Цим ми показуємо, що варті того, щоб нас поважали”, – зазначив Роман Казновецький.

Після перерізання стрічки керівник ЦНАПу Віталія Друзюк провела для присутніх екскурсію приміщенням.

Благословив та освятив нову будівлю ЦНАПу о. Ігор Шаринський.

ЦНАП у м. Ланівці став першим в області сучасним центром, який працює у форматі Дія Центр, за допомогою якого жителі Лановецької громади відтепер мають можливість отримати 234 послуги. Зокрема, послуги соціального характеру, місцевого значення, реєстрації нерухомості, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, з питань соціально-правового захисту дітей, державної реєстрації актів цивільного стану, послуги Держгеокадастру України, Пенсійного Фонду України, дозвільні тощо.

Для надання максимально якісних послуг населенню працівники ЦНАПу пройшли спеціалізоване навчання і тренінги в рамках Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».

Офіс ЦНАПу знаходиться за адресою вул. Незалежності, 15 (приміщення старого кінотеатру), також до його структури входить 19 віддалених робочих місць, що знаходяться у кожному адміністративному приміщенні колишніх сільських рад.

У новому центрі впроваджено Єдині стандарти щодо якості надання послуг: зручно, швидко, сучасно, безбар’єрно, просто, надійно, досконало, доступно, прозоро, дієво та привітно.

Центр доступний для людей з інвалідністю, а також для батьків з дитячими візочками.

На створення ЦНАПу спрямовано 8075, 1 тис гривень, з яких 3353,9 тис грн — субвенція з державного бюджету (“Прозорий офіс”), 1033, 4 тис грн — субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, 1951,3грн — субвенція на розвиток мережі ЦНАП, 864, 0 тис грн — Програма «U-LEAD з Європою» та більше 872, 5 тис грн виділено з бюджету територіальної громади.

Дякуємо заступниці міністра цифрової трансформації Людмилі Рабчинській, яка спільно з нами працювала над облаштуванням приміщення, а також усім, хто долучився до клопіткої роботи – створення центру адміністративних послуг. Це новий рівень, який наближує нас до європейських стандартів.

Вам також може сподобатися...