Дорога Лановецька громадо!

Щиро вітаю усіх з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

24 серпня 1991 року українці втілили прадавню мрію — бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі. Цей день став рубіконом в житті кожного з нас, вселив почуття самоствердження, свободи та самодостатності. І ось уже 30 років ми пишемо власну історію!

Одним із головних атрибутів нашої країни є Державний Прапор — символ національної єдності, честі, гідності та звитяги. Під синьо-жовтим стягом українці від покоління до покоління боролися за здобуття самостійності України.

День Державного Прапора та День Незалежності України – це не просто дати чи дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна. Це наша пам’ять про жертовність та доблесть синів і дочок української нації.

З нагоди найважливіших державних свят бажаю всім міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів у справах та починаннях.

Нехай наші серця наповняться гордістю за Україну, прагненням до єдності та порозуміння, а наша праця стане надійною запорукою щасливого майбутнього!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою — міський голова

Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...