Іванківці гучно відгуляли День села

Мальовниче та красиве село Іванківці 08 серпня 2021 року відсвяткувало свій день народження.
День села – особливе та важливе свято, яке об’єднує всіх, хто його любить, шанує та доглядає за ним.
Тому в цю неділю до сільського клубу зібралися гості та жителі села, аби подивитися на святковий концерт, привітати односельців з різноманітними нагородами і подяками, посмакувати стравами польової кухні та пуститися в запальний танок сільської дискотеки.
Урочиста частина святкування Дня села розпочалася із традиційного привітання зі святом від старости Олександра Дорановського та настоятеля церкви с. Іванківці о. Ігоря Огородник. Також на свято завітав фахівець з питань зв’язків з громадськістю Філії “Рідний край” ПрАТ “Зернопродукт ” МХП Олександр Юрчук.
Чудовими пісенними дарунками всіх глядачів вітали учасники народного аматорського хору “Барви Волині”(керівник Світлана Вегера), мішаний вокальний ансамбль села Іванківці (керівник Оксана Огородник) та жіночий вокальний ансамбль “Молотківські лелеки” Молотківського будинку культури (керівник Марія Якубовська).
Окрім урочистостей на гостей та жителів Іванківців чекали смачні страви. Місцеві жителі частували усіх охочих юшкою та маринованим салом з цибулею, а також різними солодкими ласощами. Присутні залюбки смакували страви польової кухні, охоче спілкувалися, згадували миті життя в селі, людей, які зробили багато для його процвітання та обговорювали сьогодення.
Для активного відпочинку дітей було організовано батути та атракціони.
З нагоди Дня села відбувся турнір з волейболу серед місцевої молоді.
Завершилося святкування Дня села дискотекою, на якій танцювали всі охочі – від найменшого, до найстаршого.

Вам також може сподобатися...