Сімейні молочні ферми – інвестиційний проєкт, що змінює українське село

Сьогодні, 5 серпня 2021 року, у Культурному центрі Єловицьких відбулася інформаційна зустріч менеджера з розвитку проєкту “Сімейні молочні ферми”, що реалізується ТОВ “Укрмілкінвест” Володимира Грабчака з старостами сіл, представниками бізнесу, а також активними громадянами, які створили або цікавляться створенням молочних ферм.

Володимир Грабчак детально ознайомив присутніх із реалізацією проєкту, котрий вже успішно втілюється у Лановецькій громаді. Все, що потрібно для участі у проекті: ініціативній родині подати заявку на фінансування для відкриття сімейної ферми. Після підписання договору з “Укрмілкінвест” та за фінансового сприяння компанії охочі відкривають сімейну ферму й отримують допомогу в її будівництві, придбанні обладнання, купівлі ВРХ, продажі кормів або технологічний супровід при заготівлі власних кормів та консультативний супровід щодо господарської діяльності. Вироблене молоко фермери будуть здавати у господарство позичальника. При цьому ТОВ “Укрмілкінвест” готове доплачувати до закупівельної ціни на ринку одну гривню за кожен зданий літр продукції.

“Ми шукаємо людей, які готові з маленького зробити велике і стати фермером”, — підкреслив Володимир Грабчук.

Окрім цього, спеціаліст Консультативного пункту для бізнесу Лановецької громади Ірина Слободян інформувала щодо державної програми фінансової підтримки розвитку фермерських господарств на 2021 рік.

Присутні активно брали участь в обговоренні, ділилися враженнями, думками та отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Вам також може сподобатися...