Підмуски V пленарного засідання третьої сесії Лановецької міської ради

Сьогодні, 30 липня 2021 року, у залі засідань міської ради відбулося крайнє V засідання третьої сесії Лановецької міської ради VІІІ скликання на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

На порядку денному — питання про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Лановецька міська лікарня» на 2021-2024 роки, Комплексної програми розвитку цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, реагування на них та забезпечення пожежної і техногенної безпеки на об’єктах різних форм власності Лановецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки та міської програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу і виконання заходів з мобілізації в 2019-2021 роках.

Разом з тим, депутати проголосували за затвердження Програми підтримки Управління Державної казначейської служби України у Лановецькому районі Тернопільської області з питань удосконалення казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

Також рішенням сесії затверджено вартість харчування однієї дитини в закладах дошкільної освіти і дошкільних підрозділах комунальної власності Лановецької міської ради та погоджено вартість навчання у комунальній установі «Лановецька міська дитяча музична школа».

Надано згоду на здійснення дій для прийняття майна з приватної власності і списання майна комунальної власності Лановецької міської ради.

Затверджено звіт про виконання бюджету міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

Окрім цього, розглянуто сесією міської ради 267 земельних питань.

Третю сесію Лановецької міської ради VIII скликання закрито.

Вам також може сподобатися...