Підсумки засідання виконавчого комітету

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

Надано матеріальну допомогу 7 400 грн — на надання одноразової матеріальної допомоги, 5 000 грн — на реабілітацію дитини з інвалідністю, 6 000 грн — на відшкодування проїзду хворим особам з хронічною нирковою недостатністю для отримання гемодіалізу. Окрім того, допомогу отримали п’ять осіб, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил на суму 5 000 грн та три учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції на суму 3 000. Також було виділено кошти для підтримки та стимулювання інтелектуальної та творчо обдарованої молоді, що стали переможцями всеукраїнських, обласних та міських конкурсів на загальну суму — 82 100 грн.

Рішенням виконавчого комітету схвалено звіт про виконання бюджету міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

Затвердили Програму відзначення 1033-ї річниці з Дня хрещення Русі-України та 577-ї річниці Дня міста Ланівці.

Разом з тим, виконавчий комітет прийняв ряд рішень, що стосується надання соціальних послуг на дому, захисту законних прав дітей, зміну та присвоєння адресного номера, видалення сухих та пошкоджених буревієм дерев тощо.

Всього на засіданні виконавчого комітету розглянуто 37 питань.

Вам також може сподобатися...