На Лановеччині цього року було більше 30 вакансій у сфері торгівлі

В останню неділю липня – День працівників торгівлі. Більше 3,5 мільйона українців зайняті у цій сфері.

На фахівців цього виду діяльності є постійний попит на ринку праці. У І півріччі 2021 року роботодавці Лановеччини мали потребу в 31 працівнику сфери торгівлі: менеджерах із збуту та з постачання, продавцях продовольчих і непродовольчих товарів, продавцях-консультантах та ін., що становило на 01.07.2021 7.7% від усіх вакансій.

За спрямуванням служби зайнятості професії касира торговельного залу (термін навчання 3-4,5 міс.) та продавця продовольчих товарів (термін навчання 35-5,5 міс) можна здобути в Івано-Франківському, Львівському, Полтавському, Одеському, Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Професію продавця продтоварів також можна здобути в Зборівському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя і Чортківському вищому професійному училищі. Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо Вас зацікавила пропозиція, за більш детальною інформацією зверніться до Лановецької районної філії Тернопільського ОЦЗ за адресою: м. Ланівці, вул. Незалежності 43а , або за телефоном (03549) 21484.

Принагідно вітаємо з професійним святом усіх фахівців, які мають справу із торгівлею. Нехай у Ваших родинах панує злагода і добробут, над головою завжди буде мирне небо!

Відділ взаємодії з роботодавцями
Лановецької районної філії
Тернопільського обласного
центру зайнятості
тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...