ІV пленарне засідання третьої сесіїя

16 липня 2021 року у залі засідань міської ради відбулося позачергове ІV пленарне засідання третьої сесії Лановецької міської ради VІІІ скликання.

Так, сесією прийнято рішення надати фінансову підтримку Лановецькому КПпБ у розмірі 25 000 грн для забезпечення заходів з покращення стану питної води громади.

Рішенням сесії затверджено Договір про передачу із бюджету Лановецької міської територіальної громади до Тернопільського обласного бюджету видатків на забезпечення співфінансування для придбання ноутбуків для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання в сумі 22 044 грн.

Внесено зміни до рішення міської ради від 25 серпня 2020 року № 2089 “Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Лановецької міської ради” згідно з якими буде надаватися комплексна послуга “єМалятко”.

Враховуючи рішення Лановецького районного суду від 18 червня 2020 року у справі № 602/625/20 сесією прийнято на баланс Лановецької міської ради та включено до переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності комплекс гідротехнічних споруд ставка №1, що знаходяться за межами населеного пункту м. Ланівці на території Лановецької міської ради.

Також депутатами схвалено рішення передати на баланс КНП «Лановецька міська лікарня» майно комунальної власності Лановецької міської ради – OPEL COMBO та Лановецькому КПпБ легковий автомобіль ВАЗ21213.

Окрім цього, розглянуто ряд інших питань.

Вам також може сподобатися...