Оздоровлення дітей

На Лановеччині розпочався сезон оздоровлення дітей пільгових категорій. Так уже сьогодні, 06 липня 2021 року, за кошти бюджету територіальної громади відправили на оздоровлення 35 дітей пільгових категорій у дочірнє підприємство-оздоровчий комплекс «Лісовий» с. Скоморохи, Бучацького району. Із них 10 дітей з багатодітних сімей, 10 дітей учасників АТО/ООС, 11 дітей-відмінники навчання, внутрішньо переміщені особи 2 дитини та 2 дітей позбавлених батьківського піклування. Лановецька міська рада цьогоріч виділила більше 185 000 грн, які спрямовано на відпочинок для дітей. Відпочинкова зміна триватиме з 06 до 20 липня.

Станом на 05 липня 2021 року вже 3 дітей оздоровились за кошти державного бюджету — 1 дитина у міжнародному дитячому таборі “Артек” та 2 дітей в “Українському дитячому центрі “Молода гвардія”. За кошти обласного бюджету протягом червня-липня оздоровлюється 19 дітей Лановецької громади, а це 5 дітей в оздоровчому закладі “Збруч” смт.Скала-Подільська Чортківського району, 7 дітей в оздоровчому закладі “Лісовий” с. Скоморохи, Бучацького району та 7 дітей „Барвінок” с. Мшанець, Тернопільського району.

27 липня 2021 року за кошти обласного бюджету планується заїзд 4 дітей в оздоровчий заклад “Лісовий” с. Скоморохи, Бучацький район.

Вам також може сподобатися...