Засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 23 червня, засідав виконавчий комітет Лановецької міської ради на чолі із міським головою Романом Казновецьким. На порядку денному розглянули чимало питань щодо життя нашої громади та її розвитку.

Цього разу виконком ухвалив виділити одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 15 800 грн. 12 800 грн для чотирнадцяти мешканців громади, які перебувають у складних життєвих обставинах та з метою фінансової та соціальної підтримки та 3000 грн — відшкодування середньої вартості проїзду хворому з хронічною нирковою недостатністю для отримання курсів програмного гемодіалізу.

Ухвалено рішення про калькуляцію повної собівартості і середньозваженого тарифу на послуги, які надає Лановецьке КПпБ.

Також під час засідання надали дозвіл на проведення урочистого вручення атестатів випускникам Лановецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Юрія Коваля. Захід відбудеться 26 червня 2021 року о 17:00-19:30 год на центральній площі по вул. Незалежності м. Ланівці.

Затверджено програму проведення в м. Ланівці (біля будинку культури) заходу “Караоке на майдані” до Дня молоді, який планується на 27 червня.

Щодо результатів державного фінансового аудиту бюджету Лановецької міської об’єднаної територіальної громади Тернопільської області за період з 01.01.2018 по 30.09.2020 років інформувала начальник фінансового відділу міської ради Неля Салецька.

Члени виконкому прийняли рішення про реєстрацію на квартирному обліку однієї дитини і трьох осіб позбавлених батьківського піклування.

Окрім того, виконавчий комітет розглянув питання щодо видалення зелених насаджень, зміну і присвоєння адресного номера, визнання ½ частини житлового будинку як окремого об’єкту, переведення дачного будинку у житловий будинок тощо.

Вам також може сподобатися...