Інформаційний захід про перспективи розвитку малого бізнесу на селі

Лановецька районна філія Тернопільського ОЦЗ разом з Лановецькою міською радою провели інформаційний захід для керівників старостинських округів Лановецької громади на тему “Розвиток малого підприємництва на селі — перспектива зайнятості населення та розвиток громади”.

Відкрила захід Світлана Філюк — директорка установи, яка повідомила про ефективність здійснення державної політики зайнятості, рівня соціального захисту та соціальних стандартів на місцевому ринку праці.

Інна Грицай — начальник відділу взаємодії з роботодавцями ознайомила з інформацією щодо шляхів вирішення проблем безробіття через відкриття власної справи, підвищення результативності надання соціальних послуг службою зайнятості, збереження та використання “інтелектуального ресурсу” на потреби регіону. Також вона довела до відома, що для осіб, які займаються підприємницькою діяльністю впроваджено сучасний сервіс — Електронний кабінет роботодавця. Це персональне автоматизоване робоче місце, що дає змогу переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, інформацію про можливості отримання такої послуги, як компенсація єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та тематики семінарів для роботодавців.

Про переваги праці в законодавчому полі та як вирішити питання легалізації зайнятості населення громади доповів заступник міського голови Олег Казмірчук.

Наприкінці заходу усі присутні мали можливість отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Вам також може сподобатися...