У Ланівцях вшанували пам’ять воїнів Армії УНР

Сьогодні на місці перепоховання воїнів Армії Української Народної Республіки мешканці Лановецької громади урочисто вшанували пам’ять полеглих героїв.

Прийшли віддати шану українським патріотам представники громадськості, духовенство, керівники громади та усі небайдужі.

Присутні поклали квіти до могили “петлюрівців” та разом з о. Ігорем Шаринським і о. Мироном Бречко помолилися за спокій душ бійців.

У своїй промові міський голова Роман Казновецький подякував усім творцям історії, які віддали життя задля нашої незалежності, та тим, хто сьогодні береже кордони нашої держави.

“Наше завдання сьогодні — максимально усіма силами берегти свою Батьківщину”, — наголосив він, звертаючись до присутніх.

В рамках дійства звучала щира українська пісня від жіночого вокального ансамблю “Мелодія душі” (керівник С. Вегера) та вокальної групи «Камерата» (керівник — Н. Путіліна).

У історичний екскурс ввела Тетяна Лисак керівник гуртка Лановецького БДЮТ “історичне краєзнавство”, а спогади очевидців зачитала Іванна Парубій.

Тож спочивайте з миром, Герої України! А ми, сучасники, будемо нести пам’ять про вас та ваші вчинки до майбутніх поколінь!

Вам також може сподобатися...