Актуальні рішення сьогоднішньої сесії Лановецької міської ради

Третє пленарне засідання третьої сесії міської ради відбулося сьогодні, 14 червня, у Культурному центрі Єловицьких.

Так, сесією прийнято рішення про реорганізацію Вербовецького КЗДО «Дивограй», Білозірського КЗДО «Дзвіночок» та Іванковецького КЗДО «Барвінок», яка передбачає приєднання дитячих садків до шкіл, при яких вони діють.

Після довгої дискусії та обговорення підтримали депутати питання щодо оптимізації мережі закладів освіти громади.

Зокрема, у зв’язку із низькою наповнюваністю класів ліквідовано Жуковецьку філію Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та перепрофільовано Бережанську філію Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів у філію із виконанням функцій щодо надання початкової освіти.

Також прийнято рішення про реорганізацію Гриньківського ЗЗСО І ступеня шляхом приєднання до Лановецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. Юрія Коваля, Влащинецького ЗЗСО І ступеня — шляхом приєднання до Вербовецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Москалівський ЗЗСО І-ІІ ступенів перепрофільовано рішенням сесії на Москалівську початкову школу, Ванжулівський ЗЗСО І-ІІ ступенів — на Ванжулівську початкову школу.

Прийнято рішення про затвердження статутів Вербовецького, Білозірського та Іванковецького ЗЗСО та Лановецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. Юрія Коваля у новій редакції.

Проголосували депутати за прийняття в комунальну власність Лановецької міської ради необлікований транспортний засіб – грейдер.

Також сесією підтримано питання про встановлення місцевих податків та зборів.

Окрім цього, розглянуто 10 земельних питань.

Вам також може сподобатися...