У Ланівцях відкрилася виставка “волинського Фаберже”

Сьогодні, 10 червня, у Культурному центрі Єловицьких відбулося відкриття виставки ексклюзивних виробів Анатолія Бойка «Волинський Фаберже».

Народився митець у с. Буглів. З 2002 року мешкає у м. Володимир-Волинський. За 25 років творчості самостійно опанував 17 мистецьких технік із них 3 унікальні авторські.

Пан Анатолій – рекордсмен України та дворазовий рекордсмен світу у техніці оздоблення яєчної шкаралупи.

Роботи митця експонуються у Південній Кореї, Італії, Греції, Німеччині, Великій Британії, Франції, Японії, США, Канаді, Ірані, Туреччині.

Ініціаторами виставки “Волинський Фаберже” у Лановецькій громаді став педагогічний колектив Буглівської школи за підтримки відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики і Лановецької міської ради.

Привітав майстра на малій Батьківщині та вручив сувеніри з Лановецької громади міський голова Роман Казновецький.

Від земляків із малої Батьківщини для митця линули пісні та вірші. Дирекція Буглівського ЗЗСО подарувала вишиту власноруч картину та літературно-мистецький альманах “Лан”, героєм якого є і пан Анатолій. Натомість майстер вручив школі дві свої живописні роботи, які прикрашатимуть стіни закладу.

Вдячними словами, захопленням, квітами та подарунками зустріла Анатолія Бойка Лановецька земля. Ми щиро пишаємося тим, що саме у нас народжуються такі таланти.

Виставка робіт “волинського Фаберже” триватиме з 10 по 17 червня у Культурному центрі Єловицьких. Не втрачайте нагоди доторкнутися до справжнього мистецтва!

Вам також може сподобатися...