Шановна Лановецька громадо!

Верховна Рада України встановила День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, який відтепер відзначатимуть щорічно 04 червня.

З 2014 року з початку нападу Росії на Україну на території деяких областей, зокрема Донеччини та Луганщини, загинуло більше ніж 240 дітей, ще 56 зникли безвісти, були поранені і травмовані. За даними різних джерел цифри коливаються від 167 до понад 500 малолітніх громадян України.

Діти — безневинні жертви агресії та найбільш вразлива категорія людей, які не завжди можуть себе захистити. Живучи в умовах воєнних дій, вони позбавлені щасливого та безтурботного дитинства та постійно перебувають у безвиході та страху, які несе з собою війна.

Тому сьогодні вшануймо пам’ять тих дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та інших воєнних конфліктів у світі. Нехай їхні чисті душі стануть нам усім нагадуванням про цінність миру, демократії та толерантності між країнами. Світла та вічна пам’ять!

Із щирим та глибоким
співчуттям – міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...